Poliçe Sorgulamaları

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online servislerini kullanarak trafik ve kasko poliçelerinizi sorgulayabilir, yürürlükteki poliçenizin son bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online servislerini kullanarak trafik ve kasko poliçenizi sorgulayabilir, yürürlükteki poliçenizin son bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Trafik Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait trafik poliçe bilgilerini, poliçe anahtar bilgileri veya plaka bilgisi + kimlik bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, araç bilgilerinizin, teminat bilgilerinizin, indirim/sürprim bilgilerinizin detaylarına ve varsa önceki poliçe bilgilerinize erişebilirsiniz.

Trafik Poliçenizi Sorgulayın

Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi, poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Taşımacılık ve koltuk (ZYT) Poliçenizi Sorgulayın​

Kasko Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinizi, poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Kasko Poliçenizi Sorgulayın

Tıbbi Kötü Uygulama Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçe Sorgulama

Tıbbi Kötü Uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası (ZMSS) poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri ve hekim bilgileri ile mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tıbbi Kötü Uygulama Poliçenizi Sorgulayın​

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri, sigortalı kimlik bilgileri ve plaka bilgisiyle sorgulama yapılarak poliçe ve sigortalı bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçenizi Sorgulayın

Hayat Poliçe Sorgulama

Hayat poliçe bilgilerinizi, poliçe anahtar bilgileri ve kimlik bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe detay bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Hayat Poliçenizi Sorgulayın

Kaza Tarihindeki Poliçe Bilgilerini Sorgulama

Motorlu araçlarla yapılan kazalar için, plaka bilgisi + kaza tarihi bilgisi girilerek kaza tarihinde, kaza yapan motorlu araçlara ait zorunlu poliçe bilgilerinin sorgulanabildiği ekrandır. Sorgu sonucunda sorgulanan araçla ilgili, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik Sigortası), Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası (Taşımacılık Sigortası), Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası (Ferdi Koltuk Sigortası) bilgilerine erişebilirsiniz.

Kaza Tarihindeki Poliçe Bilgilerini Sorgulayın

Yeşil Kart Poliçe Sorgula

Aracınıza ait Yeşil Kart poliçe bilgilerini, poliçe anahtar bilgileri veya plaka bilgisi + kimlik bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, araç bilgilerinizin ve indirim/sürprim bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Yeşil Kart Poliçe ​Sorg​ulayın

Sağlık/Seyahat Poliçe Sorgulama

Sağlık ve Seyahat-Sağlık poliçe bilgilerinizi, poliçe anahtar bilgileri ve kimlik bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, sigortalı hareketlerini, varsa indirim/ekprim ve sigortalı uygulama bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Sağlık/Seyahat Poliçe Sorgulayın

Ferdi Kaza Poliçesi Sorgulama

Ferdi kaza poliçe bilgilerinizi, poliçe anahtar bilgileri ve kimlik bilgisi ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, sigortalı teminatlarına ve sigorta ettiren bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.​

Ferdi Kaza​ Poliçesi Sorgulayın