ALO KTT Çağrı Merkezi

ALO KTT Çağrı Merkezi ile iki aracın karıştığı maddi hasarlı trafik kazalarında, kâğıt tutanağa ihtiyaç duyulmaksızın, kolayca ve hızlı bir şekilde tutanak oluşturulabilmesi SBM Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri yardımıyla sağlanmaktadır. Oluşturulan tutanaklar dijital ortama hemen aktarılmakta ve hızlı bir şekilde sigorta şirketlerine ulaştırılabilmektedir.

Trafik kazalarından kaynaklı oluşabilecek trafik sıkışıklığının ve bekleme sürelerinin minimum seviyede tutulması amacıyla kurulmuş olan ALO KTT Çağrı Merkezi, kazaya karışan sürücülere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

ALO KTT Çağrı Merkezi aracılığıyla tutanağınızı hızlıca doldurabilirsiniz.

ALO KTT Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcimiz ile yapacağınız görüşme öncesinde;

  • Kazaya karışan sürücülerin telefon numaralarının,
  • Plaka Numaralarının,
  • T.C. Kimlik Bilgilerinin,
  • Ruhsat ve Ehliyet Bilgilerinin

hazır bulundurulmasının yanı sıra, telefonun konum bilgisinin açık bulundurulması gerekmektedir. Bu bilgilerin hazırda bulunması ile birlikte işlemlerinizin daha hızlı yapılması sağlanacaktır.

ALO KTT Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcimiz ile yapacağınız görüşme esnasında temsilcimize iletmiş olduğunuz, kaza yapan taraflara ait telefon numaralarına, yukarıda belirtilen bilgilerin doldurulması için SMS ile bir link gönderilmektedir. Gönderilen link üzerinden mobil cihazınızda kazaya ilişkin gerekli bilgileri doldurduktan sonra Çağrı Merkezi’miz sizlere geri arama sağlayarak kaza tespit tutanağının oluşturulması sağlanacaktır.

 

/assets/img/call-center-w.png

Çağrı Merkezi Telefon
0 850 222 0 KTT (588)